Ekspresowa Naprawa protez

Całodobowo – 24h

Ekspresowa naprawa protez zębowych całodobowo – 24h. Zapraszamy!

ekspresowa naprawa protezUszkodzenie protezy zębowej może się przydarzyć w każdej chwili. Jeśli się zepsuła, złamała, wypadły jej poszczególne elementy, lub doszło do innego uszkodzenia – zachęcamy do współpracy z naszym gabinetem protetycznym. Naszą specjalnością jest ekspresowa naprawa protez zębowych! Wystarczy odwiedzić naszą siedzibę (Wilcza 33, Warszawa), by uzyskać fachową pomoc w krótkim czasie.

Ekspresowa naprawa protez 24h – jakie usługi wykonujemy?

Dzięki nowoczesnemu zapleczu technicznemu oraz doświadczonemu zespołowi protetyków, możemy Państwu zaoferować pełną gamę usług. Wykonujemy m.in. prace takie jak:

  • sklejanie protez,
  • korekta protezy dla większego komfortu noszenia,
  • uzupełnianie protez,
  • czyszczenie i higienizacja protez,
  • naprawa koron porcelanowych.

naprawa protez zębowychZajmujemy się również tworzeniem nowych protez – w tym natychmiastowych, tuż po usunięciu zębów.

Gdy chodzi o usługi takie jak naprawa protezy, cena w naszym gabinecie pozytywnie zaskoczy – podobnie, jak czas reperacji. Większość usterek korygujemy na poczekaniu, a czas oczekiwania wynosi ok. 1h. Z poważniejszymi radzimy sobie również w szybkim tempie, dbając jednocześnie o najwyższą jakość stosowanych technik.

Dlaczego warto wybrać nasze usługi?

  • Pracujemy 24 h na dobę – niezależnie od tego, kiedy przytrafiło się uszkodzenie protezy, można nas odwiedzić i uzyskać natychmiastową pomoc.
  • Zapewniamy szybką realizację usługi – większość usterek usuwamy w ciągu kilkunastu – kilkudziesięciu minut.
  • Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technicznym – dzięki doskonałemu wyposażeniu laboratorium, możemy wykonać skuteczna naprawę nawet w najtrudniejszych przypadkach.
  • Zapewniamy konkurencyjne stawki – gdy chodzi o prace takie jak naprawa protezy zębowej, cena w naszym gabinecie jest zawsze uczciwa i przystępna.
  • Gwarantujemy kompleksowy zakres usług – protetyka stomatologiczna to nasza specjalność.

Mogą Państwo się do nas zgłosić z każdym problemem. Poradzimy sobie z nim z łatwością.

Naprawa protezy zębowej – Cena

naprawa protezObawa przed wysokim kosztem naprawy protezy zębowej często skłania Klientów do podejmowania prób samodzielnej naprawy uszkodzonego uzupełnienia protetycznego. To może skutkować jeszcze większą degradacją protezy, a w konsekwencji wyższą ostateczną ceną jej naprawy. Aby tego uniknąć warto od razu skontaktować się ze specjalistą, u którego zostanie przeprowadzona napraw protezy. Cena takiej usługi nie musi być wcale wygórowana. Co ważne, fachowo wykonana usługa naprawy wydłuża żywotność protezy, dzięki czemu jej cena w długiej perspektywie czasu jest bardzo niska. Klientów zainteresowanych skorzystaniem z profesjonalnych usług protetycznych zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu w celu uzyskania wyceny.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Call Now Button