Sklejenie protezy zębowej: Profesjonalne usługi naprawcze

klejenie protez zębowychZ czasem proteza zębowa staje się bardziej podatna na uszkodzenia mechaniczne. Wynika to z naturalnego procesu starzenia się tworzywa akrylowego, z którego została wykonana. Proteza może ulec uszkodzeniu podczas normalnego użytkowania (np. gryzienia), jak i w wyniku wypadku (np. upadku na podłogę). W obu przypadkach możliwe jest klejenie protez zębowych. Sklejenie protezy zębowej pozwala na dalsze komfortowe i bezpieczne użytkowanie uzupełnienia protetycznego, przy czym koszt usługi jest nieporównywalnie niższy niż w przypadku wykonania nowej protezy.

Klejenie protez zębowych

Starając się jak najlepiej dopowiadać na potrzeby i oczekiwania naszych Klientów oferujemy ekspresowe klejenie protez zębowych. Pracujemy zarówno ze starymi uzupełnieniami protetycznymi, jak i protezami nowych generacji. To pozwala nam na fachową i rzetelną naprawę praktycznie każdego uzupełnienia protetycznego z zachowaniem najwyższych branżowych standardów.

To, co nas wyróżnia to przede wszystkim krótki czas realizacji usługi. Jako całodobowy Gabinet Protetyczny sklejenie protezy zębowej możemy przeprowadzić w rekordowym czasie zaledwie 1 godziny. To szczególnie istotne z perspektywy komfortu i dobrego samopoczucia Klienta, dla którego proteza stanowi ważny element funkcjonowania.

Oferowane usługi związane z naprawą i klejeniem protez zębowych obejmują:

  • klejenie protez zębowych,
  • dostawianie zębów do protezy.

Usługa może przybrać różny przebieg, co jest uzależnione od uszkodzenia. Czasem konieczne jest sklejanie protezy, czasem uzupełnienie ich elementów. Możliwa jest również korekta protezy w sytuacji, w której jej noszenie przestało być komfortowe. Dodatkowo warto regularnie korzystać z usług profesjonalnego czyszczenia i higienizacji protez zębowych.

Klejenie protez zębowych: Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnej usługi?

sklejenie protezy zębowejNa rynku dostępnych jest wiele preparatów umożliwiających samodzielną naprawę protezy zębowej. Zanim po nie sięgniesz, zastanów się, jak jakość protezy wpływa na Twoje samopoczucie, a także zdrowie. Kiedy proteza uwiera lub się nie trzyma jedzenie powoduje dyskomfort. Samodzielna próba sklejenia protezy może doprowadzić do zaburzenia jej kształtu, a w konsekwencji spowodować jej niedopasowanie do warunków anatomicznych w jamie ustnej. Aby tego uniknąć klejenie protez zębowych należy każdorazowo powierzyć specjalistom.

Osoby poszukujące szybkiej i profesjonalne usługi w zakresie naprawy protezy zębowej zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu.

Call Now Button